SİZİN GÖZÜNÜZDEN BİZ

Bu güzel düşünceleri ve sözleri için tüm velilerimize ve katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler...Başta Esra Hanım olmak üzere tüm ekibin güler yüzü, enerjileri muhteşem. Yapılan çalışmalar çocuklarla iletişim, çocukların kalplerine dokunuşları inanılmaz güzel. Birçok drama atölyelerinde bulundum ama burası gibi geri dönüşler aldığım bir yer olmadı. Emekleriniz için tekrar tekrar teşekkürler. 

İrem T.Çocuklar için dramanın bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim. Çocuğun hayal gücünü kullanarak oyunlar kurması, zaman kavramını öğrenmesi, grup olarak hareket etmeyi öğrenmesi açısından çok iyi bir deneyim oldu. Bize çok şeyler kattığını düşünüyorum. Bu sayede annede kendine zaman ayırabiliyor, çocukla birlikte anne de sosyalleşiyor. Emekleriniz için çok teşekkür ederim ve güler yüzünüz için... Okul öncesi için çok iyi bir hazırlık oldu.

Özlem T.Çocuklarımızın severek, isteyerek, heyecanla Drama Dükkanı'na gelmelerinden çok memnunuz. Özellikle kızlarımızdan "her hafta yeni bir şeyler yapıyoruz"u duymak da ayrı bir memnuniyet veriyor. Gösterdiğiniz ilgi ve bir ekip olarak sıcak, samimi yaklaşımınız için teşekkür ediyoruz. Yaratıcı, özgüveni yüksek ve sosyal bir birey olabilmeleri için herkesin çocuklarını Drama Dükkanı'na göndermelerini tavsiye ederiz.

Gülbahar U.Biz Drama Dükkanından çok memnunuz. Oğlumuz da buraya çok severek geliyor. Memnun olduğumuz için başka arkadaşlarımıza da tavsiye ediyoruz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Foroozan V.Anne ve çocuğu birlikte mutlu eden, çocuğu eğlenerek öğrenirken anneye iki saat boş   vakit sunan kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ederim. Sayenizde yeniden kitap okumaya, kızımı düşünmeden ve yerimden kalkmadan :) sıcak çay içmeye başladım. Nice anne ve çocukları mutlu etmeniz dileğiyle. Koklayarak kitap okuyan çocuklarınız ve mükemmel kitaplığınız gün geçtikçe çoğalsın...    

Tuğba Y. Y.Drama Dükkanı hem benim hem de çocuğum için tarifsiz bir başlangıç oldu. Okula gitmek istemeyen oğlum için iyi bir başlangıç ve güzel arkadaşlıkların başladığı bir yer oldu. Hiç okuldan hoşlanmayan oğlumun her gün kalktığında ''Bugün drama okuluna gitmiyor muyuz?'' diye sorması çok hoşuma gidiyordu. Çocuğum ve benim için güzel bir deneyim oldu. Esra Hanım ve Tuğba Hanım gerçekten mükemmel kişiler, çok pozitifler. Onların yaklaşımı sayesinde okulu ve bu kurumu çok sevdik. Çok teşekkür ederiz her şey için...    


Günnur A. O.

Drama Dükkanı'na gelirken biraz tereddütle geldim açıkçası. Fakat çocuğum için attığım en güzel adımlardan diyebilirim. Sizin içten ve samimi tavrınız hem velilere hem de çocuklara çok güzel geçiyor. En önemlisi mutlu ayrılıyoruz buradan... İşinize gösterdiğiniz özen için teşekkürler.

Ayça Ö. D.Veli ve öğretmen iletişiminin, öğretmen ve öğrenci iletişiminin mükemmel olduğu bir eğitim kurumu. Kızıma hem sosyal hem bilişsel becerilerine sağladıkları katkıdan dolayı çok teşekkür ederim.

Seda Ç.Her şeyden önemlisi davranışlardan öte çocukların duygularına hitap ederek bir oyun grubu şekillendirdiniz. Katkılarınızla çocuklarımız oyunlarla temel görgü kurallarını, sıra beklemeyi, nezaketin önemini, paylaşmanın kıymetini ve dostluğun temelini atmayı öğrendi. Hiç bir zaman yarış ortamı ve kıyaslama olmadan, çocuklarımızın özgün kişiliklerine sahip çıkarak hepsiyle tek tek ilgilenmeniz ve özen göstermeniz harika. İyi ki yolumuz sizlerle kesişti. İyi ki Drama Dükkanı'nı var ettiniz. Yolu anlayış, şefkat ve sevgiden geçen tüm ebeveynlere kesinlikle tavsiye ederim.

İpek Ç. P.Öncelikle emeğinize sağlık, muhteşemsiniz. Sizi çok seviyoruz. Kızımın sizin sayenizde gelişimi çok fazla ilerledi. Sizden başka etkinliğe gitmek istemiyor desem yeridir. Pazarlık yaptığımız oluyor dramaya götüreceğim diye. Evde bol bol sizin taklidinizi yapıp bize öğretmenlik yapıyor. Kendi kendime söylediğim şarkılardan ikisini söylüyorum: Meşe palamudu ve yengeç kumda dur :) Bu iki şarkıyı repertuarıma ekledim, vazgeçilmezlerimden. Çevremde parmakla göstereceğim, gözümün arkada kalmayacağı ender kurumlardan birisiniz. İyi ki yolumuz karşılaşmış diyorum. Daha yazacak çok şey var ama kelimelere dökemedim. Her şey için teşekkür ederiz.

Meryem K.Kurumunuzdaki tüm öğretmenlerin gerek velilere, gerekse öğrencilere yaklaşımı iletişimi çok samimi, sıcak ve içten. Bu da hem çocuklarımızın hem de bizlerin sizlere daha yakın hissetmemizi sağladı. Çocukların gelişimine katkınız şüphesiz… Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Yakın alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Demet A.Öğretmenlerimiz bu konuda son derece başarılı. Bu meslek için kendilerini yetiştirmiş. Çocuğuma da büyük emek harcadıklarını gözlemledim. Buraya gelen çocukların girişimcilik yeteneklerinin artacağını, çocukların kendine güveninin artacağını her anne ve baba gözlemleyebilir. Her şey için teşekkürler.


Emine D.

Kurumunuz bir bina olmasının ötesinde kitaplarla çevrelenmiş sıcacık bir ortam. Bunu çok seviyoruz kızım ve ben. Öğretmenlerimiz samimi ve güler yüzlü. Esra Hanım'ın ders esnasında çocuklar ile olan iletişimi doğal ve samimi, aksi olsa çocuklar bunu hissederlerdi diye düşünüyorum. Ders esnasında çocukların motivasyonları düştüğü anda, hemen çocukların ilgisini çekebilecek yeni bir etkinliğe geçiliyor. Her çocuğun ilgisinin farklı yönde olduğunun bilincinde olunması, çocukları kendi içinde analiz edilmesi ve farklılıklarının göz önünde bulundurulması takdiri hak ediyor. Diğer birçok kurumda bu tavırlara rastlamak mümkün olmadı. Söylenecek olumlu şeyler çok fazla. Kullanılan materyaller hem kaliteli hem farklı. Derslerin planlı ve programlı olduğu aşikar. Her ders için üstüne düşünülmüş ve emek verilmiş. Herkesi çok seviyoruz. İyi ki yolumuz kesişti.

Esen K. K.